ניקיון משרדים ברחובות

העיר רחובות הוכרזה כעיר בשנת 1950 אך היא קיימת כבר משנת 1890, עיר שהוקמה על ידי עולים מפולין שהתארגנו על אדמות שנקנו על ידי יהושע חנקין, ובראשיתה היא היתה בגודל של כעשרת אלפים דונם בלבד.

בתחילת המאה הקודמת מנתה העיר פחות מ-1000 תושבים ועם השנים הלכה וגדלה, והיום היא מונה כ-136,000 (מאה שלושים וששה אלף) תושבים כשקצב הגידול השנתי שלה הינו של 2.3%.

לפי נתוני הלמ"ס זכה העיר לדירוג של 7 מתוך 10 והשכר החודשי הממוצע בה גבוה בכ-10% מהממוצע הארצי זאת בעיקר בשל פיתוח עסקי וגיוון של מקומות העבודה בה.

תושבים

מפעלים, מוסדות, חברות ומשרדים.

כשמדברים על מוסדות ועל רחובות, הראשון ביניהם שעולה הוא תמיד מכון ויצמן למדע.

אך מעבר למכון ויצמן זו היא עיר משופעת במוסדות, מפעלים וחברות שרק הולכים ומתרחבים וביניהם המרכז האקדמי פרס, הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, בית ספר לסיעוד קפלן ומכללת רחובות.

בעיר ישנם מפעלי תעשייה שונים וביניהם ניתן למצוא את מפעל המיצים של יפאורה – תבורי וכמובן את מחלבת תנובה, זאת לצד פארק תעשיות גדול הפועל במערב העיר ובו חברות שונות בתחומי המזון, ההייטק ואחרים, פארק העסקים ברחובות ע"ש הורוביץ, פארק תעשייה ע"ש רכטמן, ופארק ת.מ.ר ע"ש יצחק רבין.

ניקיון משרדים ברחובות

שירותי ניקיון למשרדים ברחובות

העיר רחובות משופעת אם כן בעסקים ומשרדים של חברות ושל פרטיים, משרדים שצריכים שירותים שונים וביניהם שירותי ניקיון משרדים.

ניקיון משרדים ברחובות כמו בכל מקום אחר מצריך חברה מקצועית, חברה שתתמוך במשרד ותאפשר לו לעבוד בסביבה היגיינית ונקייה. חלק מאותן חברות ומשרדים מחזיקים חדרי הנהלה וישיבות כמו גם אולמות כנסים ואירועים, וכל אלו צריכים מענה יעיל ומקצועי.

הניראות מול הלקוח

לניקיון משרדים מקצועי יש יתרונות שונים, כשאחד העיקריים בהם הוא הניראות אל מול הלקוח ואחרים. לקוח או כל אחד שבא במגע עם העסק ובעיקר כשמדובר על מגע ראשוני, מתרשם משלל דברים וביניהם מראה המשרדים וההקפדה עליהם, מה שמשדר רצינות ורמה מקצועית של המשרד.

"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני" כבר נאמר, והחשיפה למראה המשרד יכולה להיות קריטית להמשך הפעילות המשותפת הן מצד משקיעים, הן מצד שותפים פוטנציאליים, הן מצד ספקים וכמובן מצד הלקוחות ולכן יש חשיבות עליונה על בחירת חברה מקצועית שתעשה את העבודה באופן שוטף ותשווה למשרד את המראה הרצוי.

ניקיון משרדים ברחובות עם אופיס קלינינג​

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ובעלת ניסיון של שנים רבות שתדאג שהמשרד שלכם ייראה נקי ומטופח, הגעתם למקום הנכון.

ניקיון משרדים ברחובות צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר ואנו בחברת "אופיס קלינינג" נשמח לתת לכם שירות יעיל ואיכותי. כבר בפגישה הראשונה עם הנציג שלנו יובהרו הצרכים והדגשים לגבי ניקיון המשרד, ואנו נתאים לכם פתרונות יעילים בהתאם לתקציב שלכם.

צוות העובדים הינו מסור ואדיב ועושה את עבודתו נאמנה, וישמח לתת לכם שירות מקיף בזמינות גבוהה, תוך הקפדה על אמינות ועל יחס אישי.

תנו לעובדים שלכם לעבוד בסביבה אידיאלית

אם אתם רוצים שהעובדים שלכם יכבדו את מקום העבודה שלהם ויעשו את עבודתם נאמנה אתם צריכים לספק להם סביבת עבודה נעימה ונקייה.

ניקיון המשרד בו הם עובדים ובעיקר אם הוא מתבצע בשעות הערב או בכל זמן אחר עם הפרעה מינימלית יאפשר להם להיות פרודוקטיביים יותר ויאפשר להם להתחיל את היום עם חיוך ועם מוטיבציה גבוהה.

ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.