סוגי משרדים וההבדלים בניקיון שלהם

תוכן עניינים

משרדים אפשר לראות במדינת ישראל בכל מקום. הם נמצאים בתוך בנייני משרדים, בניינים אשר כל מטרתם היא בשביל שתהיה בהם פעילות משרדית ועסקית, הם נמצאים בתוך אזורי עבודה בדרך כלל באגף נפרד, והם קיימים גם כיחידה עצמאית או אפילו בתוך דירות מגורים. המשרדים הללו צריכים שירותים שונים כשאחד מהם הוא שירותי הניקיון, שירותים שמי שמבין את החשיבות שלהם יעשה לעצמו ולעסק שלו רק טוב. הנה כמה סוגים של משרדים ואיך בדרך כלל מנקים אותם:

 

משרד ביתי

מאז ומתמיד היו משרדים ביתיים, אנשים שמקדישים חדר אחד בביתם למטרה זו, חדר בו הם עובדים ומקבלים בו לקוחות ואנשים בכלל.

היום בעידן המודרני זה הרבה יותר נפוץ ויש יותר ויותר אנשים שעובדים מהבית, וכשעובדים מהבית צריך להגדיר אזור אחד כאזור עבודה וזהו בעצם המשרד. במקרה כזה שיטת הניקיון תהיה בדרך כלל באופן עצמאי על ידי בעל המשרד או מי מבני משפחתו, ואם לא באופן עצמאי אז על ידי עוזרת בית שתגיע אחת לכמה ימים, תנקה את הבית ובכללו המשרד.

משרד באזור מגורים

עוד סוג של משרדים אלו המשרדים שנמצאים בתוך אזורי מגורים. אלו יכולים להיות משרדים בבתים שמושכרים למטרה הזו ואפשר לראות לא מעט כאלו – משרדי עורכי דין, קליניקות טיפוליות, מרפאת שיניים ואחרים. משרדים ואזורי עבודה כאלו גם הם יהיו בדרך כלל מנוקים על ידי עוזרת בית או על ידי חברת ניקיון משרדים קטנים שתדאג שמקום יהיה נקי ומטופח כל הזמן.

הכול תלוי בכמה בעל העסק או המשרד מבין את חשיבות הניקיון השוטף של המקום.

בנייני משרדים

את בנייני המשרדים ניתן לראות בדרך כלל באזורי תעשייה ובאזורי מסחר.

אלו בניינים שמראש נבנו למטרה הזו, בכדי להשכיר את החללים השונים לחברות ולעסקים. בבנייני משרדים יש בדרך כלל הנהלה מסודרת שמציעה השכרה של משרדים שבין השאר עוברים ניקיון יסודי על ידי חברת ניקיון משרדים גדולים, כך שבעל המשרד יכול להיות עם ראש שקט שיש מי שעושה עבורו את העבודה.

במקרים אחרים חוזה ההשכרה מול הנהלת הבניין לא כולל ניקיון ובמקרה כזה מי שיצטרך לדאוג לניקיון ולהשכרת חברה בתחום יהיה בעל העסק.

ניקיון משרד הוא כמו ניקיון בית? לא ממש..

הנה כמה הבדלים בין ניקיון של בית לניקיון משרד. ראשית, ניקיון משרדים עדיף שיתבצע שלא בשעות העבודה הרגילות מה שאומר בדרך כלל בערב או בסופי שבוע,  מה שבבית לא מתקיים. שנית, הצטברות הלכלוך במשרדים היא מהירה יותר ורבה יותר מכיוון שיש תעבורה גבוהה יותר של אנשים מאשר בבית, מה שמצריך מענה מתאים. שלישית, אזור השירותים מצריך עבודה רבה יותר ויסודית יותר במשרדים גם כן בגלל התעבורה המאסיבית ביחס לבית, ורביעית, חלק גדול מאתם משרדים מחופים ברצפתם על ידי שטיחים מקיר לקיר מה שדורש מענה מתאים.

אם אתם לא בטוחים מה המשרד שלכם צריך, האם מספיקה לו מנקה אחת לכמה ימים או שהוא צריך חברת ניקיון, כדאי שתתייעצו עם אנשים בתחום, תבינו מהם הצרכים שלכם ומה מצב המשרד בדרך כלל ותקבלו את ההחלטה הנכונה.

משרדים בתוך ארגונים או עסקים

בטוח יצא לכם לקחת את האוטו שלכם למוסך ואת ההמתנה העברתם באזור המשרדי של המוסך… כך גם במפעלים שונים וכך גם במעבדות שירות או בכל מקום בו מקבלים קהל.

יש אזור ישיבה מסודר והאזור הזה חייב להיות נקי ואסתטי. גם במקרה כזה, חברת ניקיון תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, באופן קבוע ועל פי זמנים והיקף שהוסכמו מראש.

שתפו את המאמר

תוכן עניינים

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

בואו נדבר.

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

× בואו נדבר בואטספ
דילוג לתוכן