ניקיון משרדים בגדרה

גדרה נוסדה על ידי אנשי ביל"ו כיישוב שיתופי, וכיום היא מתפקדת כמועצה מקומית באזור השפלה. את המושבה יישבו בהתחלה יהודי תימן שעלו עוד לפני מלחמת העולם הראשונה אך את התנופה היא קיבלה כמובן לאחר הקמת המדינה. בשנת 1984 הגיע גל גדול לגדרה שרובם היו עולים מאתיופיה ממבצע משה, וכיום היא יישוב משגשג עם עסקים רבים שנפתחים השכם והערב, משרדים פרטיים, חברות בתחומים רבים מקומות בילוי, בתי כנסת ועוד.

העסקים השונים בגדרה כמו גם המשרדים שקיימים בה צריכים שירותים שונים בשביל לפעול בצורה מיטבית ואחד השירותים הללו הוא שירות ניקיון למשרדים. שירותי ניקיון משרדים בגדרה כמו בכל מקום אחר צריכים להיות יעילים ואיכותיים והנה כמה יתרונות לשירותים הללו לכל בעל משרד:

תושבים

כמה יתרונות

  • סביבת עבודה נעימה – אף אחד לא אוהב לעבוד בתוך בלגן אין סופי ואף אחד לא מצליח להספיק לעמוד במטלות שלו כשסביבו כאוס ולכלוך. שירותי ניקיון משרדים פותרים את הבעיה הזו וההגעה בבוקר למשרד היא הגעה נעימה – כיף לפתוח ככה את הבוקר. בנוסף, במהלך היום המשרד נראה נקי ומטופח מה שמעלה את ההספק ואת היעילות של העובדים, וכל הצדדים מרוויחים מזה.

 

  • ניקיון = מקצועיות – לכל בעל עסק או משרד כלשהוא חשובה הנראות אל מול הלקוחות שלו. כשהמשרד מזוהם ומלוכלך מה שהוא משדר זה חוסר מקצועיות ורצינות, ולעומת זאת משרד מסודר ונקי כזה שנעים לשהות בו משדר את ההיפך – יוקרה, איכות ומקצועיות. אף בעל עסק או משרד כלשהוא לא יכול להרשות לעצמו משרד לא הולם.
מפת גדרה

רוצים לקבל הצעת מחיר? תעשו כמה הכנות...

אם הבנתם את היתרונות שיש בחברת ניקיון משרדים שעושה את עבודתה נאמנה אתם מן הסתם רוצים לקבל הצעות מחיר. אבל יש כמה פרטים שצריך להחליט עליהם לפני שמבקשים את ההצעה, בכדי שהיא תהיה מתאימה לדרישות וצרכים. ראשית, צריך להחליט באיזו תדירות ינוקה המשרד, האם בסוף כל יום או בתחילת כל יום, האם פעמיים – שלוש בשבוע או פעם אחת בסופו. צריך לספק מידע אודות השטח של המשרד, מה הגודל שלו ומה הוא כולל – האם הוא כולל מטבחון אחד או יותר, כמה חדרים יש בו, האם יש בו שירותים או שלא (יש מבני משרדים בהם יש שירותים משותפים לכמה משרדים במסדרון) ומה עוד חשוב לכם.

אם אתם רוצים שהניקיון יתבצע רק בערב חשוב לציין את זה מכיוון שזה משפיע על המחיר. אם יש חדרי ישיבות או הנהלה עם דרישות ניקיון ספציפיות, גם הן צריכות להיות מצוינות.

ניקיון משרדים בגדרה עם אופיס קלינינג​

אם אתם מחפשים ניקיון משרדים בגדרה, חברת אופיס קלינינג היא החברה עבורכם. באופיס קלינינג תקבלו יחס אישי אדיב, ותקבלו מענה על כל שאלה. כבר בתחילת ההתקשרות תיקבע פגישה ביניכם ובין נציג החברה, בה יובהרו הצרכים ויוגדרו המשימות הדרושות. חברת אופיס קלינינג מעסיקה עובדים אמינים, עובדים שמקפידים על כל פרט והם בעלי ניסיון רב בעבודה במשרדים שונים בכל סדר גודל שהוא. חברת אופיס קלינינג מקפידה על חומרי ניקיון מורשים לעבודה באיכות הגבוהה ביותר, והצעת המחיר המסופקת על ידה היא לאחר שנלקחים בחשבון כל הפרמטרים עם רצון לסייע ללקוח בהתאם ליכולות שלו.

גם אם המשרד שלכם הוא משרד מאתגר יחסית לאחרים, לאופיס קלינינג יש את כל הפתרונות הדרושים והיא מסוגלת להתמודד עם כל דרישה. שירותי הניקיון של אופיס קלינינג ישמרו על הריהוט שלכם לאורך זמן ויהפכו את המשרד שלכם למשרד נעים ונוח לעבודה.

ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.