ניקיון משרדים ביבנה

יבנה היא עיר שהוכרזה ככזו בשנת 1986, עיר בשפלה ששוכנת כ-5 קילומטרים מחופי הים התיכון. ביבנה 9 שכונות מרכזיות – נאות בן גוריון, רמות בן צבי, נאות אשכול, נאות בגין, נאות שז"ר, רמות ויצמן, נאות עידן, נאות שמיר ונאות רבין, שכונות שמתפרסות על כ-18 קמ"ר. כ-65% אחוזים מתושבי העיר הינם צעירים עד גיל 40 ו-36% מהם הם מתחת לגיל 21, כשכלל האוכלוסייה מונה כ-45,000 (ארבעים וחמש אלף) תושבים. במדד הכלכלי חברתי היא נמצאת באמצע ומדורגת ברמה 5.

מרכזי תעשייה ומשרדים

ביבנה ניתן למצוא חברות ועסקים רבים כמו גם מפעלים רבים שממוקמים באזורי תעשייה שונים.

יש ביבנה את מרכזי התעשייה "רוגובין" ו"קרסו" בשכונת נאות רבין ומעבר להם יש אזור תעשייה קטן בדרום העיר ופארק תעשייה גדול בצפון העיר המשתרע על פני 1.7 קמ"ר.

באזורי התעשייה הללו מועסקים מעל ל-8000 עובדים וניתן למצוא בהם חברות כמו "אורבוטק" ו"אורמת" העוסקות במעגלים מודפסים, חברת "מולטילוק" העוסקת במנעולים, חברות הייטק כדוגמת "ויוודרום," ":בן אנד ג'ריס" המוכרת, "הגרעין" שמייצרת חומרי גינון, ועוד חברות מחשבים, מתכת, חשמל ואלקטרוניקה כמו גם משרדים פרטיים רבים.

מרכזי התעסוקה והתעשייה בעיר הולכים ומתפתחים עם הזמן ועימם גדל הצורך בשירותים שונים לחברות הללו, שירותים בתחום המזון, התפעול וכמובן הניקיון.

תושבים

שירותי ניקיון למשרדים ביבנה

ניקיון משרדים ביבנה מצריך חברה איכותית ואמינה כמו גם מקצועית ויעילה. מטבע הדברים במשרדים הללו יש לא מעט עובדים ועובדים צריכים סביבה נקייה והיגיינית בכדי להרגיש טוב במקום עבודתם ולבצע אותה על הצד הטוב ביותר. לניקיון המשרדים ולתחזוקה נכונה שלהם יש גם קשר ישיר לנראות המשרד כלפי חוץ, כלפי לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים.

ניקיון משרדים בסוף היום

ניקיון משרדים יכול להיות בכל שעות היום אך למשרד פעיל הדבר הנכון ביותר יהיה ניקיון בסוף היום.

יש כמה יתרונות לכך. ראשית, העובדים יכולים לעבוד רגיל במהלך היום ללא כל הפרעה, בלי שמסתובבים להם בין הרגליים ובלי שמבקשים מהם לזוז או לפנות את מקום מושבם לכמה דקות, שנית, הניקיון יכול להיות יעיל יותר כשאין הפרעות מצד העובדים או מצד אנשים אחרים שמסתובבים במשרד כך שהתוצאה בסוף תהיה טובה יותר, ושלישית, אין כמו להגיע למשרד נקי ומטופח בבוקר, משרד ריחני ונעים ולהתחיל כך את היום, משרד עם רצפה מצוחצחת, עם שולחנות ומדפים ללא אבק, עם פינת קפה ומטבחון היגייניים שנוח להיות בהם, עם שירותים נקיים עם מוצרי הטואלטיקה הדרושים, עם חדרי הנהלה וישיבות מצוחצחים…

עובד שמגיע למשרד כזה יהיה עם מוטיבציה להקפיד על הניקיון מה שאומר שגם במהלך היום המשרד יהיה שמור יותר ונקי יותר.

מפת יבנה

ניקיון משרדים ביבנה עם אופיס קלינינג​

אם אתם צריכים שירותי ניקיון משרדים ביבנה, חברת אופיס קלינינג כאן לשירותכם. לאופיס קלינינג יש ניסיון עשיר בניקיון כל סוגי המשרדים, בכל הגדלים ובהתאם לצרכים השונים, ניסיון בכל סוגי החללים פשוטים או יוקרתיים ככל שיהיו.

העבודה של החברה עם המשרד מתחילה עם פגישה של נציג חברת אופיס קלינינג או אחד המנהלים שלה, פגישה בה נפרשים כל הצרכים והדרישות על מנת שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

לאחר שצוות העובדים מעודכן בדרישות הוא מקפיד לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, כשהנהלת החברה ונציגים מטעמה מבצעים ביקורות שוטפת על מנת לוודא שהכול מתבצע כמצופה. צוות חברת אופיס קלינינג הינו צוות יעיל ואיכותי המקפיד על כל פרט קטן כגדול.

ליצירת קשר אנא מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם.